1. PTNk

  Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne
  powołane zostało 20 października 2014 roku.
  Jego celem jest samokształcenie, edukacja
  i popularyzowanie wiedzy o neurokognitywistyce.

 2. Olimpiada Wiedzy o Mózgu

  Organizowana przez PTNk Olimpiada Wiedzy
  o Mózgu objęta jest patronatem i wsparciem
  merytorycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

 3. Pomorski Uniwersytet Medyczny

  Działalność naukowa PUM obejmuje wszystkie
  dziedziny nauk medycznych. Nasz Uniwersytet
  jest jedną z najlepszych uczelni w kraju.

Olimpiada Wiedzy o Mózgu

Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne PTNk ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół średnich i policealnych do udziału w corocznej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Mózgu . Olimpiada wspierana jest przez Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Dwóch Laureatów Olimpiady zgodnie z uchwałą Senatu uzyska prawo do studiowania na wybranym przez siebie kierunku w PUM w Szczecinie z pominięciem procedury rekrutacyjnej.

Zawody Olimpiady są trzystopniowe:
I    - stopień szkolny - w szkołach macierzystych
II   - stopień – okręgowy w ustalonych okręgach
III  - stopień centralny – finałowy w Auli Głównej PUM w Szczecinie składający się z dwóch etapów, pisemnego – rozwiązanie testu i ustnego – odpowiedzi na pytania problemowe.

Zgłoszenie Szkoły do Olimpiady prosimy przesyłać w wersji elektronicznej na adres olimpiady: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i w wersji papierowej na adres: V LO im. Adama Asnyka ul. Ofiar Oświęcimia 14, 71-537 Szczecin.

Szkoły, które zgłoszą swój akces, otrzymają wytyczne dotyczące rejestracji uczestników i przebiegu etapu szkolnego Olimpiady. Regulamin olimpiady, wykaz literatury oraz bieżące wiadomości dotyczące Olimpiady Wiedzy o Mózgu znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowe w zakładce olimpiada oraz www. neurokognitywistyka.pum.edu.pl w zakładce olimpiada wiedzy o mózgu.