1. PTNk

  Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne
  powołane zostało 20 października 2014 roku.
  Jego celem jest samokształcenie, edukacja
  i popularyzowanie wiedzy o neurokognitywistyce.

 2. Olimpiada Wiedzy o Mózgu

  Organizowana przez PTNk Olimpiada Wiedzy
  o Mózgu objęta jest patronatem i wsparciem
  merytorycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

 3. Pomorski Uniwersytet Medyczny

  Działalność naukowa PUM obejmuje wszystkie
  dziedziny nauk medycznych. Nasz Uniwersytet
  jest jedną z najlepszych uczelni w kraju.

Wyniki etapu okręgowego II Olimpiady Wiedzy o Mózgu

Komitet Główny II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu przedstawia listę uczestników zakwalifikowanych do Etapu Finałowego II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu - Poprawiona lista, uchwała nr 35 - pobierz

 

Wyniki Etapu Okręgowego II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu potwierdzają bardzo wysoki poziom przygotowania uczniów liceów do zagadnień obejmujących tematykę Olimpiady.Wszystkim uczestnikom Etapu Okręgowego II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu dziękujemy za udział. Gratulujemy osobom, które uzyskały kwalifikację do Finału Olimpiady.
Dziękujemy za rywalizację tym wszystkim, którym nie udało się zakwalifikować do etapu finałowego Wierzymy że trud w przygotowanie się do Olimpiady Wiedzy o Mózgu przyda się w codziennej nauce i przygotowaniu do egzaminów maturalnych.

Bardzo dziękujemy nauczycielom prowadzącym uczniów za pomoc i ukierunkowanie waszych podopiecznych w przygotowaniu materiału.
Szczególne podziękowania należą się Przewodniczącym i Komisjom Okręgowym Olimpiady za zorganizowanie i sprawne przeprowadzenie w poczuciu szlachetnej rywalizacji Etapu Okręgowego.

Przewodniczący Komitetu Głównego II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu
dr n. med. Dariusz Jeżewski