1. PTNk

  Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne
  powołane zostało 20 października 2014 roku.
  Jego celem jest samokształcenie, edukacja
  i popularyzowanie wiedzy o neurokognitywistyce.

 2. Olimpiada Wiedzy o Mózgu

  Organizowana przez PTNk Olimpiada Wiedzy
  o Mózgu objęta jest patronatem i wsparciem
  merytorycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

 3. Pomorski Uniwersytet Medyczny

  Działalność naukowa PUM obejmuje wszystkie
  dziedziny nauk medycznych. Nasz Uniwersytet
  jest jedną z najlepszych uczelni w kraju.

III Olimpiada Wiedzy o Mózgu startuje!

Zainteresowani Uczniowie Szkół Ponadpodstawowych z całej Polski,
Drodzy Opiekunowie pomagający w przygotowaniach do Olimpiady Wiedzy o Mózgu.
Szanowni Państwo

Pomimo trudnych czasów, działania Organizatorów III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu doprowadziły, że nasza Olimpiada może wystartować na dobre w trybie zdalnym. Mam nadzieję że opanowaliście Państwo dobrze ten sposób komunikacji w pobieraniu nauki podczas codziennych zajęć szkolnych.
Planujemy przeprowadzenie I etapu szkolnego i II etapu okręgowego III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu na Platformie Egzaminacyjnej Centrum Egzaminów Testowych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (CET PUM) w Szczecinie.

 

1. W tej chwili najważniejszą informacją dla Państwa jest to, że ETAP SZKOLNY odbędzie się w poniedziałek 14 GRUDNIA 2020, nie tak jak planowaliśmy 11 grudnia 2020. Zmiana daty wynika z wolnych terminów na platformie egzaminacyjnej CET PUM.

2. Aby wziąć udział w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Mózgu konieczna jest rejestracja elektroniczna. Przewidujemy tylko rejestracje elektroniczną. Poniżej zamieszczamy link do formularza rejestracyjnego Olimpiady:

Formularz rejestracyjny - kliknij żeby się zarejestrować

3. Rejestracja do Olimpiady będzie prowadzona od 30.11.2020 do 4.12.2020. Prosimy o sprawne rejestrowanie się. O wszelkich przypadkach blokowania się rejestracji prosimy informować organizatorów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Po zarejestrowaniu się Uczestnicy otrzymają z Centrum Egzaminów Testowych PUM na podany adres e-mail login i hasło oraz unikalny indywidualny kod, które posłużą do logowania się na Platformę Egzaminacyjną i pozwolą rozwiązywać test 14.12.2020. Otrzymany login, hasło i kod indywidualny będą konieczne na dalszych etapach Olimpiady.

5. I etap szkolny polegający na rozwiązaniu testu przeprowadzony zostanie w kilku turach o zaplanowanych godzinach w zależności od liczby uczestników i wydolności platformy egzaminacyjnej CET PUM. O godzinie planowanego dostępu do testu na platformie w dniu 14.12.20202 każdego uczestnika indywidualnie powiadomi CET PUM.

6. Planowany jest próbny test w tygodniu poprzedzającym I etap szkolny Olimpiady dla sprawdzenia możliwości technicznych łączenia się każdego Uczestnika i zapoznania się z Platformą Egzaminacyjną CET PUM.

W związku z zaistniałą sytuacją pozwalającą na przeprowadzenie III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu w trybie zdalnym Komitet Główny Olimpiady zmienił Regulamin, aby dostosować go do możliwości przeprowadzenia Olimpiady w warunkach pandemii.
W myśl obowiązujących przepisów RODO konieczne jest wyrażenie przez uczestnika, rodzica lub opiekuna prawnego w przypadku niepełnoletnich, zgody na uczestnictwo w Olimpiadzie i przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych Uczestników przez Organizatorów. Podpisany i zeskanowany dokument zgody należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres Organizatorów. Dostarczenie zgody jest warunkiem uczestnictwa w Olimpiadzie. Wszelkie dokumenty dostępne są do pobrania w zakładce Olimpiada > Dokumenty do pobrania III OWoM. 
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem III Olimpiady Wiedzy o Mózgu oraz pobranie zgody i wysłanie jej.

Wierzymy, że wszystko się uda w oparciu o profesjonalizm Centrum Egzaminów Testowych PUM w Szczecinie.

Przewodniczący Komitetu Głównego
III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu
Dr n. med. D. Jeżewski