1. PTNk

  Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne
  powołane zostało 20 października 2014 roku.
  Jego celem jest samokształcenie, edukacja
  i popularyzowanie wiedzy o neurokognitywistyce.

 2. Olimpiada Wiedzy o Mózgu

  Organizowana przez PTNk Olimpiada Wiedzy
  o Mózgu objęta jest patronatem i wsparciem
  merytorycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

 3. Pomorski Uniwersytet Medyczny

  Działalność naukowa PUM obejmuje wszystkie
  dziedziny nauk medycznych. Nasz Uniwersytet
  jest jedną z najlepszych uczelni w kraju.

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Samotność człowieka w zdrowiu, chorobie i niepełnosprawności”, która odbędzie się w dniach 24-25 października 2019 r. w Barlinku. Organizatorem Konferencji jest Zakład Nauk Humanistycznych w Medycynie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom BRATEK.

 

 

Problematyka konferencji obejmuje zagadnienia dotyczące samotności człowieka w ujęciu medycznym, psychologicznym, filozoficznym, socjologicznym oraz humanistycznym. Konferencja skierowana jest do lekarzy, pielęgniarek, psychologów, socjologów, pedagogów, filozofów i wszystkich osób zainteresowanych. Udział w konferencji umożliwi Państwu wymianę doświadczeń i poglądów oraz zaprezentowanie osiągnięć naukowych w obszarze samotności człowieka. Program naukowy obejmuje: sesję inauguracyjną, sesje tematyczne, warsztaty oraz sesję plakatową.
Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: https://www.pum.edu.pl/wydzialy/wydzial-nauk-o-zdrowiu/zaklad-nauk-humanistycznych-w-medycynie/konferencje.

W przypadku pytań zachęcamy Państwa do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznego: (91) 4414751

Serdecznie zapraszamy.