1. PTNk

  Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne
  powołane zostało 20 października 2014 roku.
  Jego celem jest samokształcenie, edukacja
  i popularyzowanie wiedzy o neurokognitywistyce.

 2. Olimpiada Wiedzy o Mózgu

  Organizowana przez PTNk Olimpiada Wiedzy
  o Mózgu objęta jest patronatem i wsparciem
  merytorycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

 3. Pomorski Uniwersytet Medyczny

  Działalność naukowa PUM obejmuje wszystkie
  dziedziny nauk medycznych. Nasz Uniwersytet
  jest jedną z najlepszych uczelni w kraju.

Data: 04 Lis 2020
Autor:

Od ponad pól roku zmagamy się jako cały gatunek ludzki na całym świecie z nieobliczalną pandemią koronawirusa SARS-COV-2. Wytężona praca umysłów wielu naukowców z zakresu wirusologii, chorób zakaźnych, epidemiologii i biotechnologii dotychczas nie przyniosła rozwiązania tego trapiącego ludzkość problemu. Nadal nie możemy czuć się bezpiecznie, bo nie znamy skutecznego narzędzia walki z wirusem. Pozostaje nam zasada DDM ( dystans społeczny, dezynfekcja, maseczki ) jako uznana i akceptowana metoda hamująca rozwój pandemii. Zrozumiałym wydaje się, że stosując się do do tych zasad, w trosce o nasze życie i zdrowie, nie możemy prowadzić aktywnych form działalności naszego Towarzystwa, w tym prowadzenia naszych cyklicznych otwartych wykładów. Dochodzą do mnie głosy, że tęsknicie Państwo za nimi bardzo. Mam takie same wrażenie.

Czytaj dalej...
Data: 14 Mar 2020
Autor:

W związku z zaistniała sytuacją epidemiologiczną w Polsce odwołuję wykład otwarty Pomorskiego Towarzystwa Neurokognitywistycznego w dniu 19.03.2020 o godzinie 17.00.

Prezes Pomorskiego Towarzystwa Neurokognitywistycznego
Dr med. Dariusz Jeżewski

 

 

Data: 03 Mar 2020
Autor:

Szanowni Państwo,

Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu „Wykłady otwarte PTNk”. Wykład pt. "Neurolingwistyka w patologii i zdrowiu" wygłosi dr n. zdr. Marta Wąsik.

Czytaj dalej...
Data: 14 Sty 2020
Autor:

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić na karnawałowy wykład Pomorskiego Towarzystwa Neurokognitywistycznego z cyklu „Wykłady otwarte PTNk”, który odbędzie się 23.01.2020 o godzinie 17.00 w Sali Konferencyjnej Kliniki Neurochirurgii PUM - wejście J, III piętro.

Czytaj dalej...
Data: 10 Gru 2019
Autor:

Szanowni Państwo,

Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu „Wykłady otwarte PTNk”. Tematem wykładu, który wygłosi prof. dr hab. med. Ireneusz Kojder jest "Móżdżek i okolice neurokognitywistyczne".

Czytaj dalej...