1. PTNk

  Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne
  powołane zostało 20 października 2014 roku.
  Jego celem jest samokształcenie, edukacja
  i popularyzowanie wiedzy o neurokognitywistyce.

 2. Olimpiada Wiedzy o Mózgu

  Organizowana przez PTNk Olimpiada Wiedzy
  o Mózgu objęta jest patronatem i wsparciem
  merytorycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

 3. Pomorski Uniwersytet Medyczny

  Działalność naukowa PUM obejmuje wszystkie
  dziedziny nauk medycznych. Nasz Uniwersytet
  jest jedną z najlepszych uczelni w kraju.

Data: 06 Cze 2020
Autor:

Szanowni Państwo,
Z żalem musimy potwierdzić, że w tym roku nie odbędzie się Neurokonferencja dla Nauczycieli "Zmysł udziału" organizowana corocznie przez Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne, V LO im A. Asnyka w Szczecinie i Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ZCDN. Wiemy, że na tę decyzję złożyła się niespotykana w naszej historii współczesnej sytuacja epidemiczna i związane z tym stanem ograniczenia i obostrzenia dotyczące zgromadzeń i trzymania dystansu społecznego, dotykające również nauczycieli zainteresowanych przedstawianą przez nas tematyką, jak i wykładowców na Konferencji. Na taką decyzję wpływa także konieczność respektowania priorytetu nauczycieli, jakim obecnie jest bezpieczne przeprowadzenie matur i zakończenie roku szkolnego. Również dla wykładowców, w większości reprezentujących ochronę zdrowia, jest to trudny czas.
Mamy nadzieję, że za rok, w "lepszych czasach", wrócimy do idei Neurokonferencji dla Nauczycieli Zmysł Udziału".

Dr Dariusz Jeżewski
Prezes Pomorskiego Towarzystwa Neurokognitywistycznego

Czytaj dalej...
Data: 02 Mar 2020
Autor:

Szanowni Państwo.
Inauguracja tegorocznego "Tygodnia Mózgu w Szczecinie 2020" odbędzie się 5 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kołbaskowie - Filia w Przecławiu (powiat policki). W imieniu organizatorów zapraszam na dwie prelekcje o godz. 17.oo (wstęp wolny):

Czytaj dalej...
Data: 14 Gru 2019
Autor:

W dniu 3 października 2019 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Pomorskiego Towarzystwa Neurokognitywistycznego w Szczecinie. Na zebraniu przedstawiono sprawozdanie z działalności Towarzystwa w latach 2014-2019 oraz sprawozdanie z działalności Skarbnika. Wybrano także Członków Komisji Wyborczej, którymi zostali: mgr Elżbieta Różycka, mgr Olga Wachterowa, mgr Maria Galant.

Czytaj dalej...
Data: 14 Paź 2019
Autor:

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Samotność człowieka w zdrowiu, chorobie i niepełnosprawności”, która odbędzie się w dniach 24-25 października 2019 r. w Barlinku. Organizatorem Konferencji jest Zakład Nauk Humanistycznych w Medycynie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom BRATEK.

Czytaj dalej...
Data: 04 Wrz 2019
Autor:

W imieniu Zarządu Oddziału Szczecińskiego Polskiego Towarzystwa Fizycznego serdecznie zapraszamy na kolejny wykład otwarty, który odbędzie się 23 września 2019 roku o godzinie 19.00 w auli nr 7 kampusu Akademii Morskiej w Szczecinie przy ul. Szczerbcowej 4. Wykład pt. "The Origin of Gold in the Universe" ("Jak powstało złoto we Wszechświecie") wygłosi prof. Tsvi Piran z Katedry Schwartzmana Fizyki Teoretycznej Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie, Izrael. Prof.

Czytaj dalej...